16 koševa Stipanovića u pobjedi Trabzonspora nad Trentom

U 2. kolu grupe K Top 32 faze Eurokupa Trabzonspor je na domaćem terenu s uvjerljivih 92:70 pobijedio talijanski Trento. Turski tim je imao malih problema u prvoj četvrtini kada su gosti imali prednost od šest koševa razlike, ali Trabzonspor je preokrenuo i drugu četvrtinu dočekao s vodstvom od 22:17 – piše Klix. Do kraja poluvremena već razlika je porasla na 14 razlike i bilo je 45:31.

Tijekom treće četvrtine najveća prednost Trabzona iznosila je 21 koš razlike. U posljednju četvrtinu domaći tim ulazi sa 17 koševa razlike i na kraju slavi rezultatom 92:70.

Najviše koševa, ukupno 23, za Trabzonspor postigao je Dwight Hardy, a naš Brotnjak Andrija Stipanović ubacio je 16 koševa čemu je dodao i sedam skokova.