Andrija Stipanović nastavio sa sjajnim partijama

Košarkaši Trabzonspora su došli do trijumfa nad mađarskim timom Atmeroumom. Naš reprezentativni centar Andrija Stipanović je ubacio 14 poena, imao 8 skokova za nešto više od 21 minutu koliko je proveo na terenu.

Nakon prve četvrtine meča rezultat je glasio 25:22 za turski tim. Bili su bolji i u drugoj četvrtini meča i to rezultatom 23:14 i na poluvremenu imali prednost od 48:36. U trećoj četvrtini je riješeno pitanje pobjednika.

Trabzonspor je dobio ovu dionicu igre rezultatom 29:15 i na ulasku u posljednju četvrtinu rezultat je glasio 77:51.

Do kraja su rutinski priveli meč kraju. Najefikasniji igrač u redovima pobjednika je bio Sean Marshall sa 24 poena, dok je Novica Veličković ubacio 18 poena i imao 9 skokova. Na drugoj strani najbolji je bio John Roberson sa 15 poena.