Andrija Stipanović predvodio Cedevitu protiv Zaboka

Cedevita je nastavila s pobjedama u domaćem prvenstvu. Nakon poraza od Zadra zagrebačka momčad upisala je dvije pobjede, a večeras je stigla i do treće. U sklopu 18. kola ugostila je Zabok i bez većih problema slavila rezultatom 85:68.

Ovo je ukupno 16. pobjeda Cedevite, uz koju imaju tek jedan, ranije spomenuti poraz, dok je gostima ovo deveta izgubljena utakmica sezone, uz koji su upisali i osam slavlja.

Cedevita se mučila u prvoj četvrtini koju je dobila tek s tri koša razlike (24:21), no ostatak susreta bio je potpuno jednosmjeran. Momčad Jure Zdovca na poluvrijeme je otišla s 13 poena prednosti (47:34), a u prve četiri minute nastavka napravila je seriju 13:2. Do kraja utakmice ostalo je samo pitanje kojom će razlikom slaviti.

Andrija Stipanović sa 17 koševa bio je najbolji u pobjedničkim redovima, Džanan Musa dodao je 15 poena, dok su po deset koševa ubacili Roko Ukić (šest asistencija) i Filip Krušlin.

Najbolji je kod Zaboka bio Patrik Jambrović s 14 poena, dok je Ivan Vučić dodao 12 koševa i pet skokova.