Brotnjo nadigralo Čelinac rezultatom 6:4

U sklopu zadnjeg 11. kola, jesenjeg dijela prvenstva Premijer futsal lige BiH momčad MNK Brotnjo Premier SK sinoć je odigrala tešku i borbenu utakmicu protiv KMF Čelinac. Iako se nakon brzih 4:0 u prvom poluvremenu mislilo kako će to biti još jedna rutinska pobjeda domaće momčadi, gosti su do poluvremena uspjeli postići dva zgoditka i ostaviti kakvu takvu nadu da bi se ipak mogli domoći nekog boda iz Čitluka. U nastavku momčad Čelinca izlazi puno odlučnije od domaće momčadi, te s još dva pogotka izjednačuje rezultat na 4:4 i utakmicu čine neizvjesnom.

Nakon minute odmora koju je zatražila klupa Brotnja, stvar je u svoje ruke uzeo sjajni Marko Grgić, te je s dva pogotka donio Brotnju nova tri boda čime naša momčad nastavlja daljnju borbu u ligi za prvaka. Najprije je Grgić istrčao kontru u kojoj je “povaljao” protivničkog vratara za vodstvo od 5:4, da bi samo koju minutu kasnije nakon odlične asistencije Damira Livaje, Marko Grgić prebacio vratara Čelinca za konačnih 6:4. Bila je ovo posljednja utakmica u ovoj polusezoni.

Iz MNK Brotnjo Premier SK zahvaljuju svim vjernim navijačima koji su im uvijek bili velika podrška. Nakon zimske stanke slijedi bitka za naslov prvaka.