Brotnjo u Brčkom nadigralo “Belog Anđela”

Sinoć je u Brčkom na krilima Kristijana Pantića ekipa MNK Brotnjo iz Čitluka savladala je domaćina KMF Beli Anđeo rezultatom 7:3.

Ovo je bila druga pobjeda naše momčadi a treći uzastopni poraz za KMF Beli Anđeo. Sve je bilo jasno već u prvom poluvremenu, kada su gosti od 12.minuta postigli četiri gola i to preko Grgića dva i Pantića dva. Iskusni Muratović je u 19.minutu smanji na 1:3 ali Pantić odmah uzvraća za konačan rezultat prvog dijela.

U nastavku nije bilo golova do 28.minuta kada Janjić postiže gol nade za domaće ali je tu nadu odmah ugasio najbolji igrač Brotnja Kristijan Pantić svojim trećim golom. Poslije tog gola Brotnjo je rutinski priveo utakmicu kraju, a u strijelce su se do kraja upisali Pantić i Ćavar.

Poraz domaćih je ublažio Jović golom u predzadnjoj minuti susreta.

KMF BELI ANĐEO – MNK BROTNJO 3:7 (1:4) Brčko SD GIMNAZIJA VASO PELAGIĆ