Dodig i Polašek nakon preokreta do četvrtfinala Pariza!

Dobre vijesti danas stižu iz Pariza gdje je četvrtfinale u konkurenciji parova izborio Ivan Dodig s Filipom Polašekom.

U tri su seta bili bolji od Jürgena Melzera i Edouarda Roger-Vasselina, a meč je nakon sat i 20 minuta zaključen rezultatom 2:6, 6:3, 10:8. U četvrtfinalu će igrati protiv boljih iz dvoboja Cabal/Farah – Ram/Salisbury.

Prvi je set lakoćom otišao na stranu Melzera i Vasselina koji su s dva breaka poveli s 4:0 te mirno sačuvali prednost do kraja.

Jedan break u drugom setu bio je dovoljan Dodigu i Polašeku za dolazak do poravnanja, dok je produženi tie-break bio jako dramatičan. Sve je bilo izjednačeno do 8:8, a tada hrvatsko-slovačka kombinacija dobiva dva poena zaredom te dolazi do pobjede.

Masters Pariz, osmina finala:
Ivan Dodig/Filip Polašek (8) – Jürgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 2:6, 6:3, 10:8