U okviru 15. kola Druge lige NS FBiH – Jug nogometaši FK Turbine pobijedili su danas Brotnjo na Barama 2:1. Vodeća momčad lige do pobjede u Čitluku došla je nakon preokreta u drugom poluvremenu.

Domaću momčad u vodstvo je doveo Ivan Šarac pogotkom u 39. minuti. Šarac se našao u pravo vrijeme na pravom mjestu u kaznenom prostoru Turbine i pospremio loptu u mrežu nakon što je vratar Saudin Čilić loše reagirao na pokušaj Valentina Ilića iz slobodnog udarca.

Gosti su poravnali preko Amira Hadžiomerovića, nakon što je ovaj u 62. minuti sigurno realizirao najstrožu kaznu, a isti igrač samo tri minute kasnije pogodio je Baraćevu mrežu za 1:2 i Turbini donio vrijedna tri boda u utrci za prvaka Druge lige NS FBiH – Jug.

HNK Brotnjo: Barać, Bunoza (od 37, Gagro), Pavlović (od 74. Soldo), Lukić, Milićević, Brajković, Džajić, Ostojić (od 76. Sušac), Ilić, Pehar, Šarac. Trener: Tihomir Miloš.

FK Turbina: Čilić, Husrep, Đuliman, Ovnović, Makan, Halilhodžić, Bešo (od 46. Burić), Hadžiomerović (od 89. Hajdarević), Zahirović, Vila (od 85. Gosto),Kazić. Trener: Damir Beća.