Hrvatska i do druge pobjede, Dodig i Mektić donijeli drugi bod protiv Poljske!

akon pobjede protiv Austrije, Hrvatska je svladala i Poljsku na ATP Cupu, a sve su u konačnici odlučili parovi.

Prvi je na teren izašao Marin Čilić koji je igrao protiv 450. igrača svijeta Kacpera Zuka te ga porazio teže od očekivanog, sa 7:6, 6:4 nakon dva sata i 11 minuta igre.

VEZANE VIJESTI

U prvom setu nije iskoristio tri set lopte, a u 13. igri morao je spašavati jednu. Ipak, iskoristio je ukupno šestu i slavio s 10:8. U drugom setu jedan je break bio dovoljan za osiguravanje pobjede.

Nakon toga na terenu je bio Borna Ćorić koji je za protivnika imao Huberta Hurkacza. Poljski tenisač odigrao je jako dobar meč i iskoristio sve Ćorićeve pogreške te zasluženo slavio s dva puta po 6:2.

Ipak, Hrvatska je itekako imala svoje adute u igri parova, Ivana Dodiga i Nikolu Mektić, koji su ipak donijeli pobjednički bod.

Hrvatska kombinacija igrala je protiv Huberta Hurkacza i Lukasza Kubota te ih uvjerljivo pobijedila sa 6:2, 6:1 nakon sat i jedne minute igre.

Hrvatskoj je još preostalo odigrati meč protiv Argentine.