Ivan Dodig nastavio odličan niz i plasirao se u finale turnira u Brestu

Osim Marina Čilića koji se plasirao u finale ATP turnira u Moskvi, u finalu će igrati i Ivan Dodig koji je stigao do samog kraja Challengera u Brestu pobjedom protiv Edouarda Roger-Vasselina…

Ivan Dodig nastavlja s odličnim igrama na Challengeru u Brestu. Stigao je do finala, a u polufinalu je igrao protiv Edouarda Roger-Vasselina kojeg je svladao u tri seta.

Francuz je bolje krenuo u meč i uzeo prvi set sa 6:4, ali u nastavku meča Dodig je bio bolji te preokretom izborio mjesto u finalu.

Prvo je hrvatski tenisač izjednačio na 1:1 u setovima nakon što je uzeo drugi set sa 6:3 da bi nakon toga u trećem setu dominirao i sa 6:2 otišao u finale.

Protivnik u finalu bit će mu bolji iz meča između prvog nositelja Benoita Pairea i osmog nositelja Luce Vannija.