Ivica Zubac sjajno koristi svoje minute

Zanimljivo je bilo u Los Angelesu gdje su Clippersi u samoj završnici uspjeli doći do pobjede protiv Portland Trail Blazersa. U konačnici su slavili sa 107:101 i upisali šestu pobjedu.

Većim dijelom prvog poluvremena vodio je domaćin, dok je u nastavku to bolje išlo za rukom gostima. Rezultat je bio u egalu sve do same završnice, a nešto više od minutu prije kraja 98:98. Tada je Lou Williams povezao pet poena, a Blazersi se nisu uspjeli oporaviti. Pobjedu je domaćin potvrdio s linije slobodnih bacanja.

Williams je susret zaključio s 26 poena i osam skokova, a Kawhi Leonard ubacio je 27 koševa te dodao 13 skokova. Svoju minutažu jako je dobro iskoristio Ivica Zubac koji je za 20 minuta dodao 15 poena (7/12 za dva, slobodna bacanja 1/2), 13 skokova, jednu asistenciju i dvije blokade.