Karatisti Brotnja osvojili 11 medalja na natjecanju u Rami

U nedjelju je u Rami održano 3. kolo dječje karate lige regija Hercegovina na kom je nastupilo 429 natjecatelja iz 18 klubova iz regije. Natjecatelji karate kluba Brotnjo osvojili su 11 medalja, pet zlatnih, četiri srebrene i dvije brončane. Zlatne medalje osvojili su: Deni Šarac u kategorijama kadeti +70 i kadeti open, Petra Grgić, Josip Planinić i Barbara Grgić. Srebrene medalje osvojili su Jelena Pehar u kategorijama kadetkinje -54 i kadetkinje open, te Leonarda i Romano Odak.

Iva Prskalo osvojila je treća mjesta u kategorijama kadetkinje +54 i kadetkinje open. Sljedeći tjedan Jelena Pehar i Vilma Krasić nastupiti će na jakom Grand prix Slovakia u Bratislavi za reprezentaciju RH. – priopćeno je iz Karate kluba Brotnjo.