Kuglači Međugorja viceprvaci BiH

Kuglači KK Međugorje-Brotnjo sezonu u Premijer ligi okončali su osvojivši drugo mjesto. U posljednjem kolu kuglači Međugorja u svojoj su kuglani svladali mostarski Zrinjski 7:1 i sezonu završili s petnaest pobjeda, tri remija i četiri poraza te s ukupno 48 osvojenih bodova, šest manje od prvoplasirane Kozare. Odličan uspjeh u Premijer ligi otvara kuglačima Međugorja put za nastupu u Europi, a dobru sezonu naši kuglači će zaključiti nastupom u finalu Kupa.

Naime, drugu godinu zaredom KK Međugorje-Brotnjo pobjednik je kup natjecanja u Federaciji i sada mu predstoji završnica Kupa u kojoj će nastupiti po dvije najbolje plasirane ekipe iz Federacije i Republike Srpske.

Završnica Kupa BiH održat će se u Banja Luci 25. travnja, dok kuglače KK Međugorje- Brotnjo nastup u Europskom kupu očekuje u listopadu.

11. Željezničar 22 5 3 14 – 18

12. Minerali 22 2 2 17 – 8