Liga KSHB: Brotnjo slavilo u Mostaru

Košarkaši Brotnja su došli do svoje pete pobjede u sezoni i zadržali vrh ljestvice. U susretu 7. kola slavili su u Mostaru protiv Zrinjskog II 56:69.

Početak utakmice je u potpunosti pripao domaćim košarkašima koji su cijelo prvo poluvrijeme dominirali na oba kraja terena i na poluvrijeme otišli sa + 7. Totalno drugu priču donosi nastavak utakmice. Brotnjo u trećoj četvrtini predvođeno Markovićem i Planinićem radi veliku seriju 21 – 0 i gasi sve nade domaćih košarkaša za bilo kakav povratak u utakmicu. Spomenuti dvojac Marković i Planinić su najzaslužniji za pobjedu gostiju; Marković je zabilježio rijetko viđen triple-double učinak od 16 poena, 11 skokova i 11 asistencija dok je Planinić ubacio 17 za samo 22 minute. Pajić sa 17 i Obradović sa 16 poena su bili najistaknutiji kod Zrinjskog.