Liga za prvaka: Brotnjo slavilo protiv Zrinskog u Mostaru

U sklopu 2. kola “Lige za prvaka” sinoć su se u Sportskoj dvorani Bijeli Brijeg sastali dobro poznati hercegovački rivali, MNK Zrinjski i MNK Brotnjo ‘Premier SK’. Nakon nekoliko uzastopnih poraza u susretima ovih ekipa, Čitlučani su ovog puta slavili rezultatom 1:3 – javlja portal 4plus1.ba. U prvom poluvremenu nije bilo puno prilika, po nekolike i sa jedne i sa druge strane, ali mreže su mirovale.

Drugi dio Čitlučani sjajno otvaraju i dolaze do prednosti u 24. minuti. Strijelac je bio nekadašnji igrač “Plemića”, Marin Šunjić.

Samo dvije minute kasnije na 1:1 poravnava Josip Bošković. Vrijedi spomenuti kako je golman Brotnja, Stanislav Galić prije ovog gola obranio kazneni udarac Mirku Hrkaću.

U 34. minuti Marko Grgić donosi drugu prednost gostujućoj ekipi na ovoj utakmici.

Konačan rezultat postavio je Marin Šunjić, svojim drugim pogotkom, u 40. minuti, i tako riješio pitanje pobjednika ovog hercegovačkog derbija.

MNK Zrinjski: Dujmović, Ivanković, Drežnjak, Bošković, Hrkać, Skuhan, Kozarić, Suton, Vlaho, Ćavar

MNK Brotnjo ‘Premier SK’: S. Galić, Šunjić, Čilić, A. Galić, Grgić, Šego, Dujmović, Prusina, Livaja, Suton, Pinjuh

U sljedećem kolu “Lige za prvaka” Brotnjo ‘Premier SK’ domaćin je momčadi MNK Seljak iz Livna.