Malonogometaši Brotnja upisali još jednu pobjedu u Istočnom Sarajevu

U 17. kolu Premijer Futsal lige BiH Brotnjo je gostovalo u Istočnom Sarajevu gdje im je domaćin bila momčad KMF Tanga. U 5 minuti susreta Denis Mijatović dovodi Brotnjo u vodstvo. Dvije minute kasnije igrač domaće momčadi Stefan Jokić pogađa za 1:1, a samo minutu kasnije Ante Galić zabija za 1:2, da bi u 15. minuti isti igrač zabio za 1:3. Do kraja poluvremena igrač KMF Tango Semir Guše smanjuje na 2:3.

U 26. minuti Emir Sipović zabija pogodak za izjednačenje. Sedam minuta kasnije kapetan Brotnja Matej Čilić zabija za 3:4 , a što je ujedno posljednji pogodak na ovoj utakmici.

Do kraja susreta valja izdvojiti i par dobrih obrana vratara na obje strane. Ova utakmica je bila od velikog značaja za Brotnjo koje slijedeća dva kola igra pred domaćom publikom za koju se nadamo da će u velikom broju podržati našu momčad u borbi za naslov prvaka BiH.

Dva glavna konkurenta za osvajanje titule su ostvarila polovičan uspjeh; MNK Zrinjski je gostovao u Čelincu gdje je od istoimenog kluba izgubio 7:5, a MNK Centar je u gostima u Banja Luci slavio sa 10:5 protiv domaćeg Sokratesa.

Nakon odigranog 17. kola poredak je slijedeći:

MNK Centar 40 bodova

MNK Brotnjo 39 bodova

MNK Zrinjski 36 bodova

Slijedeće kolo se igra u subotu 04.04.2015. u 18:00 sati. Protivnik Brotnju je MNK Bosna Kompred iz Tuzle.

Dođite i budite nam 6. igrač i pomozite Brotnju u daljnjoj borbi za naslov prvaka – poručuju iz MNK Brotnjo.