Malonogometaši slavili novu pobjedu

Igrači MNK Brotnjo sinoć su slavili jedanaestu ovosezonsku pobjedu u Premijer futsal ligi BiH. Brotnjo je u Čitluku svladalo KMF Leotar 8:4 u zanimljivoj i atraktivnoj utakmici 17. kola, u kojoj su obje momčadi prikazale vrlo dobru igru.

Gosti iz Trebinja u prvom su poluvremenu domaćoj momčadi pružili jako dobar otpor, te je prvo poluvrijeme završilo 3:3, no u drugom poluvremenu Brotnjo je uspjelo nadigrati svog protivnika i slaviti pobjedu nakon koje je Brotnjo i dalje drugoplasirana momčad Premijer futsal lige BiH.

U sinoćnjoj utakmici Vedran Marić postigao je hat-trick, Kristijan Pantić postigao je dva pogotka, a po jedan pogodak za Brotnjo postigli su Marko Grgić, Ivan Marković i Ilija Šimić. Dva pogotka za poraženu momčad postigao je Nikola Valentić, dok su Miljan Vico i Emir Milanović postigli po jedan pogodak za KMF Leotar.

Strijelci: 0:1 Miljan Vico (2), 1:1 Vedran Marić (8), 2:1 Marko Grgić (12), 3:1 Kristijan Pantić (13), 3:2 Nikola Valentić (19), 3:3 Nikola Valentić (20), 4:3 Ivan Marković (23), 5:3 Ilija Šimić (27), 6:3 Vedran Marić (33), 6:4 Emir Milanović (34), 7:4 Vedran Marić (37), 8:4 Kristijan Pantić (38).

MNK Brotnjo: Medić, Pantić, Marković, Grgić, Granić, Krolo, Dujmović, Šimić, Prusina, Odak, Marić, Ćavar, Bošnja. Trener: Matej Čilić.

KMF Leotar: Jovanović, Cimirot, Šešelj, Vico, Milanović, Sulaver, Vujinovi, Valentić, Milojević, Čečur, Bodiroga, Milenić, Tepačević, Muratović. Trener: Mitar Vukanović.

U sljedećem kolu MNK Brotnjo gostuje u Sarajevu kod osmoplasirane momčadi Željezničara.