Marin Čilić do prve pobjede u 2021. godini, u dva seta svladan Daniel

Marin Čilić upisao je prvu pobjedu u 2021. godini. Na turniru u Singapuru Čilić je svladao Tara Daniela u dva seta.

Marin je odigrao dobar meč za razliku od niza posljednjih u kojima je imao poprilično puno padova koncentracije i uz guibitak samopouzdanja, išao je iz poraza u poraz.

Ovdje je u prvom setu došao do breaka već u trećem, gemu, Daniel se vratio, ali u završnici seta Čilić je stigao do još jednog breaka za 7:5.

Drugi set nije donio nikakve promjene, Marin je imao kontrolu nad mečom, a kod 4:4 napravio je break koji mu je donio servis za meč. Tu je bilo manjih problema, ali iskoristio je treću meč loptu i upisao pobjedu.

U četvrtfinalu igrat će protiv boljeg iz bazijskog dvoboja između Soon-Wooa Kwona i Yasutake Uchiyame.