Marin Čilić u dva seta do trećeg kola, Millman pao za 75 minuta igre

I u drugom kolu u Montrealu Marin Čilić upisao je pobjedu u dva seta te podsjetio na one bolje dane. John Millman imao je dobar ulazak u meč, ali vrlo brzo je pao i potonuo u poraz.

Čilić je spojio dvije pobjede, a sada će pokušati i tri što je zadnji put napravio još prije dva i pol mjeseca u Madridu. Tada je trebao u četvrtfinalu igrati protiv Novaka Đokovića, ali zbog želučane viroze bio je prisiljen na predaju.

Ovdje je Millman poveo s 2:1, ali Čilić je odgovorio na dobar način i u narednih šest gemova osvojio ih je pet te uzeo prvi set.

U drugom setu Čilić je odmah stigao do breaka već u prvom gemu i tu je prednost držao do kraja meča. Nije ga zaustavila niti kiša koja je prekinula meč sredinom drugog seta, mirno je odservirao za pobjedu.

U trećem kolu igrat će protiv boljeg iz meča između Dominica Thiema i Diega Sebastiana Schwartzmana.