Međugorje i Izviđač 2 odigrali derbi susret 10. kola Prve lige FBiH

U Čitluku je večeras odigran derbi susret 10. kola Prve rukometne lige Federacije BiH – skupina Jug između drugoplasiranog HRK Međugorje i trećeplasiranog RK Izviđač 2. Derbi kola završio je remijem 34:34.

Tijekom prvog poluvremena gostujuća momčad imala je rezultatsku prednost, a Izviđač 2 na odmor je otišao s minimalnom prednošću (17:18). U drugom poluvremenu HRK Međugorje preuzeo je vodstvo i sredinom nastavka imao četiri pogotka prednosti, no gosti su pet minuta prije kraja utakmice došli do izjednačenja (32:32).

Derbi susret 10. kola Prve lige FBiH ponudio je zanimljiv rukomet, a posebno uzbudljiva bila je završnica u kojoj nijedna momčad nije uspjela doći do pobjede.

Najefikasniji igrači večerašnje utakmice sa po jedanaest postignutih pogodaka bili su Ante Pavlak (HRK Međugorje) i Petar Medić (RK Izviđač 2).

HRK Međugorje: Stojić 5, Šego 1, Šunjić 7, S. Ljubić, M. Ljubić 3, Knezović 3, Beljo 2, Vučić, Barbarić, Rozić, Pavlak 11, Šarac 2, Odak, Galić, Bevanda, Paponja. Trener: Dragan Ćavar.

RK Izviđač 2: Medić 11, Pavlović 3, Šumelj, Jelčić, Bubalo 6, Dedić, Ševo 2, Pavičić 5, Luburić, Majić, Šimić 4, Čuvalo 3, Pehar. Trener: Ivan Džolić.

HRK Međugorje u dosadašnjim nastupima upisao je sedam pobjeda i po jedan remi i poraz, dok je RK Izviđač 2 na omjeru šest pobjeda, jedan remi i tri poraza.