Međugorje slavilo protiv Vogošće II

Prije svega zahvaljujući jako dobroj igri u drugom poluvremenu rukometaši HRK Međugorje uspjeli su sinoć svladati RK Vogošća II u 10. kolu Prve rukometne lige – skupina Jug. Međugorje je na kraju slavilo 38:32, no dobrim dijelom prvog i na samom početku drugog poluvremena gosti su imali prednost i činilo se da će uspjeti osvojiti bodove na gostovanju u Čitluku.

Rukometaši RK Vogošća II na poluvrijeme su otišli s prednošću 17:13, a u uvodnim minutama nastavka prednost su uspjeli povećati i na pet pogodaka, ali nakon toga Međugorje je značajno pojačalo igru u obrani i u napadu pa se prednost gostiju brzo istopila.

Nakon što su došli do prednosti rukometaši Međugorja gostima iz Vogošće nisu dopustili povratak u utakmicu, a na kraju su prije svega zahvaljujući dobroj momčadskoj igri upisali novu pobjedu. Boris Miletić postigao je 13 pogodaka, Tomislav Miletić i Mario Pehar postigli su po 6 pogodaka, dok su s druge strane u redovima Vogošće s po 9 postignutih pogodaka najraspoloženiji bili Demirel Rujanac i Haris Đapo.

HRK Međugorje: Petković, B. Miletić 13, Šaravanja 4, M. Pehar 6, Zovko 3, T. Miletić 6, Dugandžić 1, Pervan 4, Stojić 1, Tadić, Pehar, Pušić. Trener: Dragan Ćavar.

RK Vogošća II: Ćatić, R. Špiljak, F. Špiljak 2, Hrnjić 2, Grabovica, Hasanović 4, Rujanac 9, Đapo 9, Didik, Okerić 5, Bajić.