MNK Brotnjo Premier SK – MNK Centar 5:8

MNK Brotnjo Premier SK i MNK Centar iz Sarajeva odigrali su večeras u Čitluku utakmicu 5. kola Lige za prvaka. Gosti iz Sarajeva pobijedili su 8:5 te su na taj način sačuvali bodovnu prednost pred Starim Gradom koji je u 5. kolu slavio pobjedu u Livnu. Prednost gostima iz Sarajeva golovima u prve tri minute donijeli su Radmilović i Jusić, nakon čega je Grgić smanjio na 1:2 u 5. minuti utakmice.

Dva gola prednosti Centar je ponovno imao nakon što je pogodak postigao Đuderija, a za smanjenje zaostatka domaće momčadi pobrinuo se Suton, no gosti su ipak otišli na odmor s dva gola prednosti jer je prvi od svoja tri večerašnja pogotka Mulahmetović postigao u 13. minuti i postavio rezultat prvog poluvremena (2:4).

Kapetan gostujuće momčadi bio je strijelac i prvog pogotka u nastavku (2:5), nakon čega je Jelić u petoj minuti nastavka povisio prednost Centra na 2:6. Do kraja utakmice golove za domaću momčad postigli su Grgić (drugi pogodak na utakmici), Čilić i Suton (drugi pogodak na utakmici), a za Centar Mulahmetović (hat trick) i Novoselac koji je mrežu Brotnja pogodio u posljednjoj minuti utakmice.

MNK Brotnju u sljedećem kolu u Čitluk dočekuje KMF Leotar (13. ožujka), nakon toga MNK Zrinjski (19. ožujka), dok će samo dan kasnije Brotnjo odmjerit snage s Futsal Dinamom u novoj međunarodnoj prijateljskoj utakmici.

MNK Brotnjo Premier SK: S. Galić, Šunjić, Čilić, Livaja, Grgić, Andačić, Šego, Dujmović, Prusina, Suton, A. Galić, Pinjuh.

MNK Centar: Omerbegović, Jusić, Radmilović, Mulahmetović, Novoselac, Kapo, Pirić, Karčić, Đuderija, Gekić, Kahvedžić, Handžić, Jelić.