Odlični Dodig i Polašek preko drugih nositelja do polufinala Basela

dobrom igrom na ATP turniru nastavlja Ivan Dodig koji igra u paru s Filipom Polašekom. Hrvatsko-slovačka kombinacija danas je izborila polufinale.

Nakon sat i 31 minute igre bila je bolja od drugih nositelja Ravena Klaasena i Michaela Venusa sa 7:6, 6:4. Za ulazak u finale igrat će protiv dobro poznate kombinacije Rojer-Tecau.

U prvom setu nismo vidjeli nijedan break pa smo gledali tie-break. U 13. igri odvijala se prava drama. Dvije set lopte imali su Klaasen i Venus, no nisu ih iskoristili. Jednu su propustili i Dodig i Polašek, međutim, drugu ipak nisu.

U prva dva gema drugog seta vidjeli smo po jedan break sa svake strane. Kod rezultata 3:3 hrvatsko-slovačka kombinacija radi novi te prednost čuva sve do kraja.