Stari Grad svladao Brotnjo u odličnom derbiju

MNK Brotnjo i FC Mostar SG Staklorad večeras su odigrali odličan derbi Premijer futsal lige BiH. Momčad Starog Grada, koja je već ranije obranila naslov prvaka, pobijedila je u Čitluku 4:3 i jedina je momčad kojoj je u ovoj sezoni uspjelo osvojiti tri boda na gostovanju u Čitluku.

U 10. minuti utakmice 21. kola Premijer futsal lige BiH, Dejan Pavlović poslao je loptu u vlastit mrežu, a Stari Grad je uspio preokrenuti rezultat do kraja poluvremena pogocima Josipa Boškovića i Daniela Marinjo De Souze.

Nakon dvije minute igre u drugom poluvremenu Vladan Vesić povisio je prednost gostiju na 3:1, nakon čega je Kristijan Pantić postigao pogodak za MNK Brotnjo. Kapetan domaće momčadi pogodak je postigao u 23. minuti, a u 26. u strijelce se upisao i Nermin Kahvedžić postigavši četvrti pogodak za prvake BiH.

Desetak minuta prije kraja utakmice Kristijan Pantić postigao je svoj drugi pogodak na utakmici a ujedno i postavio konačnih MNK Brotnjo – FC Mostar SG Staklorad 3:4.

U večerašnjoj utakmice obje momčadi pružile su odličnu igru i priredile pravi futsal derbi. Prije večerašnjeg poraza MNK Brotnjo nanizao je deset pobjeda na domaćem terenu u aktualnoj sezoni, a do kraja natjecanja Brotnju je preostalo još samo gostovanje u Brčkom.

MNK Brotnjo: Krolo, Pantić, Marković, Granić, Marić, Ivanković, Korać, Šimić, Prusina, Grgić, Odak, Vučić, Bošnjak.

FC Mostar SG Staklorad: Galić, Babić, Hrkać, De Souza, Bošković, Memić, Džemić, Radin, Pavlović, Kahvedžić, Vesić, Šikalo, Gosto, Ivanković.