Sunsi svladali Spurse, važna uloga Šarića, Zubac i Clippersi slavili kod Miami Heata

U utakmici igranoj u Parizu do pobjede su stigli Milwaukee Bucksi koji su slavili protiv Charlotte Hornetsa sa 116:103. Bucksi su bili u zaostataku većim dijelom utakmice, ali u posljednjoj četvrtini preuzeli su vodstvo te uspjeli stvoriti sigurnu prednost za 40. pobjedu sezone.

Giannis Antetokounmpo s 30 poena, 16 skokova i šest asistencija predvodio je Buckse. Dragan Bender ostao je bez poena (0/1 za dva) uz dva skoka i jednu asistenciju za pet i pol minuta u igri.

Najbolji je kod Hornetsa bio Malik Monk s 31 poenom, pet skokova i pet asistencija.

Tek drugi poraz na domaćem terenu upisao je Miami Heat od kojeg su bolji bili Los Angeles Clippersi sa 122:117. Serijom 15:0 gosti su preokrenuli susret, a osam i pol minuta prije kraja vodili s 18 razlike. Uslijedila je serija Heata 24:9, no do preokreta ipak nije stigao.

Clipperse je predvodio Kawhi Leonard s prvim triple-doubleom karijere od 33 poena, deset skokova i deset asistencija. Ivica Zubac dodao je četiri poena (2/7 za dva), osam skokova i dvije asistencije za 18:42 minuta u igri.

Jimmy Butler predvodio je Miami s 20 poena, osam skokova i sedam asistencija.