Tajfun poražen uz dobru igru Mladena Primorca

Košarkaši Elektre četvrtom pobjedom zaredom zaplovili su u mirnije vode, dok Šentjurčani ostaju u nemirnim vodama i još uvijek blizu zadnjeg mjesta Lige Telemach i ispadanja u drugu ligu. Kod poražene momčadi odlično je igrao Mladen Primorac koji je postigao 22 pogodaka i osam skokova. Prva četvrtina pripala je domaćinima, koji u 14. minuti vode sa čak 20 pogodaka prednosti(35:15). A gosti se nisu dali, te su se sredinom treće četvrtine s nizom 16:2 vratili u igru 48:53. Tajfun je odgovorio serijom 12:0 i tri minute prije kraja poveo 69:66. Slijedila je trojka Barajmlića, i u zadnje dvije minute se ušlo u penal završnicu u kojoj su uspješniji bili košarkaši Elektre, koji su od 12 slobodnih bacanja pogodili 11. Šoštanjčani ovom pobjedom imaju 2 boda više od Šentjurčana.