Vrijednosnice Osijek upisale treći poraz u Alpe Adria Kupu

rijednosnice Osijek su kod kuće upisale treći poraz u četiri utakmice Alpe Adria Kupa. Kroz cijelu utakmicu momčad Dečina je vodila da bi na kraju i slavila s 87:92.

Već na samom startu gosti su postavili ritam te su poveli s 8:18, ali Osječani do kraja prve četvrtine smanjuju na 23:27. Druga četvrtina ponudila je sličnu sliku, gosti vode, a domaćini se pokušavaju približiti. Sve se vrti na nekih sedam-osam razlike, a takav je i rezultat na poluvremenu.

Na početku drugog poluvremena Osijek preko Buljevića i Ćorića dolazi na 50:52, ali opet Dečin vraća razliku na +8 prije posljednje dionice. U zadnjih deset minuta gledamo opet istu igru mačke i miša, Osijek se približava na tri razlike u dva navrata, ali uvijek gost ostaje za korak brži i bolji.

Posljednji juriš Vrijednosnica nije uspio pa Dečin odnosi novu pobjedu s konačnih 87:92. Najbolji pojedinci kod Osijeka bili su Ćorić, Buljević te Amerikanac Darling.