Zrinjski s devet golova ispratio Brotnjo

Mostarski Zrinjski je između dvije prvenstvene utakmice dogovorio jednu prijateljsku utakmicu. Pod Bijelim brijegom Zrinjski je dočekao ekipu Brotnja i ubilježio visoku 9:0 pobjedu. Trener Zrinjskog Branko Karačić utakmicu je iskoristio kako bi dao priliku igračima koji nisu u prvom planu, ali i kako bi prve minute ubilježio Ivan Crnov, koji je zbog ozljede propustio pripreme i početak sezone. Crnov je igrao prvih 45 minuta, kao i svi igrači koji nisu bili u prvom planu na početku sezone. Taj dio završio je 2:0, a u drugom dijelu starteri Zrinjskog napunili su mrežu Čitlučana.

Marin Galić i Krešo Kordić postigli su golove u prvom poluvremenu, a u drugom su strijelci bili Deni Simeunović i Velibor Đurić (po 2), Pavle Sušić, Mile Pehar i Stevo Nikolić.