Zubac dobro iskoristio minutažu

LA Clippersi igrali su bez Leonarda, Georgea i Beverlyja te noćas upisali poraz na gostovanju kod Atlanta Hawksa sa 102:95. Tijekom prvog poluvremena imali su i 21 poen viška, no domaćin u nastavku sustiže veliki zaostatak i dolazi do preokreta.

Hawkse, koji su igrali bez Traea Younga predvodio je John Collins s 33 poena i 16 skokova, Brandon Goodwin dodao je 19 poena.

Montrez Harrell s 30 poena i sedam skokova predvodio je Clipperse, Ivica Zubac dodao je 11 poena (5/6 za dva, slobodna bacanja 1/2), šest skokova i dvije asistencije za 15 minuta u igri.

Indiana Pacersi nisu imali prevelikih problema na gostovanju kod Phoenix Sunsa koje su svladali sa 112:87. Nijednom tijekom susreta nisu se našli u zaostatku, a najveću prednost od 25 razlike prvi su puta imali još u trećoj četvrtini.