Zubac dvoznamenkast u pobjedi Lakersa vrijednoj finala

Odigrani su polufinalni susreti turnira NBA Ljetne lige u Las Vegasu, Los Angeles Lakersi svladali su Dallas Maverickse i u finalu će igrati protiv Portland Trail Blazersa koji su bili bolji od Memphis Grizzliesa…

Los Angeles Lakersi igrat će finale turnira NBA Ljetne lige u Las Vegasu. U polufinalu su sa 108:98 porazili Dallas Maverickse. Utakmica je bila vrlo izjednačena, tek su se u posljednje dvije minute Lakersi uspjeli odvojiti i doći do pobjede vrijedne finala.
Ivica Zubac dobro je otvorio utakmicu, ali je ponovno imao oscilacije, pogotovo u defenzivnom dijelu gdje mu je nedostajalo agresivnosti. Ipak, hrvatski se centar popravlja iz utakmice u utakmicu, sinoć je odigrao 20 minuta i za to vrijeme ubacio 12 koševa (2/2 za 1, 5/7 za 2), uz sedam skokova i dvije blokade te četiri osobne pogreške.