Andrija Stipanović osvojio treću titulu prvaka Rumunjske

Završena je sezona u košarkaškom prvenstvu Rumunjske. Do titule je došla momčad Cluja za koju nastupa naš Andrija Stipanović  koja je u finalnoj seriji sa 4:2 bila bolja od CSM Ordee.

Do titule Cluj je došao  u šestoj utakmici gdje je slavio na svom parketu rezultatom 70:59 i tako nije dozvolio da prvaka odlučuje sedmi susret finalne serije i majstorica.

Prvo poluvrijeme je bilo izjednačeno čemu svjedoči i rezultat s kojim se otišlo na odmor, a on je glasio 35:35.

U nastavku bolja igra Cluja posebno u odbrani, a u drugom poluvremenu su primili samo 24 poena, a dali 35 što je bilo dovoljno da počne slavlje.

Konačnih 70:59 za Cluj koji je tako dodao još jedan trofej u klupske vitrine. Andrija Stipanović tijekom cijele sezone bio je jedan od najboljih igrača Cluja, a u posljednjoj utakmici sudjelovao je s deset pogodaka.