Andrija Ćorić izvanredan u pobjedi Osijeka

Nakon što je u prvoj utakmici desetog kola HT Premijer lige Zabok ponudio veliko iznenađenje po tornjem, Split i Osijek nisu dozvolili tako nešto te su kod kuće bili uvjerljivi protiv svojih protivnika iz donjeg doma tablice.

Vrijednosnice Osijek su na poluvremenu imale gotovo pa riješenu utakmicu jer je Škrljevo na velikom odmoru gubilo s 58:45, ali se gosti u drugom poluvremenu vraćaju predvođeni Pandurićem.

No, posljednja četvrtina donijela je sjajno napadačko izdanje domaćina pa su zadnje minute poslužile da priliku dobiju oni koji manje igraju te je rezultat stao na 108:96 te tako Škrljevo ostaje na tek dvije pobjede, dok su Vrijednosnice na respektabilnih 6-4.

Vrijednosnice su do pobjede vodila četvorica sjajnih igrača. Jordano je ubacio 29, Ćorić je dodao 27, a Kujundžić 26, dok je Bašić ubacio 15 uz čak 12 dodavanja. Pandurić je kod Škrljeva ubacio 24, a za dva poena slabiji bio je Ante Gospić.