Brotnjo na domaćem terenu poraženo od Sloge

Nogometaši HNK Brotnjo poraženi su danas na domaćem terenu od momčadi HNK Sloga GV/U u 16. kolu Druge lige FBiH – skupina Jug. Sloga je slavila rezultatom 1:3.

Gostujućoj momčadi pogotkom u prvom poluvremenu prednost je donio Vahid Idrizović, dok je strijelac dva pogotka za Slogu u nastavku bio Armin Abazović. Pogodak za Brotnjo pred sami kraj utakmice postigao je Josip Ereiz.

Nakon pobjede u Čitluku Sloga je preuzela prvo mjesto na ljestvici, a uz dobar rezultat sa gostovanja momčadi Sloge na ruku je išao i poraz Višića od Stoca. Naime, nakon poraza u 16. kolu momčad Višića pala je s prvog mjesta na ljestvici na peto te su od Višića u ovom trenutku, uz Slogu, bolje plasirani Troglav 1918, Klis i Kruševo.

Momčad HNK Brotnjo nakon šesnaest odigranih kola zauzima osmo mjesto na ljestvici sa dvadeset osvojenih bodova, a u sljedećem će kolu gostovati u Jablanici kod Turbine koja ima isti bodovni učinak.