Čitluk ugostio najmlađe atletičare države

Jucer je u Čitluku održano državno prvenstvo BiH u kategoriji za Cicibane i Cicibanke rođenih 2010 i mlađi. Atletski klub Brotnjo bio organizator ovoga prvenstva na kojem je nastupilo 15 atletskih klubova sa 200 djece i preko 400 startnih mjesta, koji su se natjecali u 16 atletskih disciplina 8 muški i 8 ženski. Atletičari atletskog kluba Brotnjo osvojili su 6 medalja: Marko Ćurković osvojio je srebrne medalje u skoku u visi i u skoku u dalj, dok su srebrne medalje također osvojili: Josip Pavlović – bacanje kugle, Bože Prusina – utrka na 600 metara i štafeta 4x100m u sastavu: Franjo Marić, Bože Prusina, Marko Ćurković i Josip Pavlović.

Brončanu medalju na jučer održanom Državnom prvenstvu BiH u skoku u vis osvojila je Emanuela Sivrić.