Deset medalja za karatiste Brotnja

Protekli vikend je u Splitu održano prvenstvo Dalmacije na kom je nastupilo 9 članova KK . „Brotnjo”. Marija Sušac potvrdila je ulogu prve favoritkinje i osvojila zlato u kategoriji seniorke -61 kg. Zlatne medalje osvojili su još:

Deni Šarac ml. kadeti +57

Vilma Krasić ml. kadetkinje +55

Petra Grgić ml kadetkinje -50

Katarina Sušac ml. kadetkinje -40.

Srebrene medalje osvojili su Iva Soldo ml. kadetkinje -50 i Barbara Krasić učenice -36, dok su Blaž Ostojić učenici -46 i Banimir Soldo učenici -38 osvojili brončane medalje.

Ekipa ml. kadetkinja u sastavu Vilma Krasić, Petra Grgić, Katarina Sušac i Iva Soldo osvojila je prvo mjesto u ekipnom djelu natjecanja te je na taj način nastavila pobjednički niz započet prošle godine.

Usporedo s natjecanjem održala se dodjela priznanja Dalmatinskog odbora Hrvatskog karate saveza najuspješnijim pojedincima i klubovima u 2011. godini.