Dobra predstava Zupca, Clippersi glatko poraženi od Dallasa

Los Angeles Clippersi upisali su poraz na gostovanju kod Dallas Mavericksa. Clippersi su izgubili 105:89, a domaćin je pobjedu potvrdio u zadnjoj dionici.

Bio je to treći međusobni dvoboj Clippersa i Mavericksa ove sezone, a Dallas je došao do druge pobjede. Prvi put ove sezone pregazili su Clipperse s ružnih 124:73 da bi prošli međusobni dvoboj okončan 109:99 pobjedom Los Angelesa.

U ovom trećem susretu briljirao je Luka Dončić za kojeg Clippersi nisu imali rješenje. Dončić je potpuno dominirao susretom i na kraju je s 42 poena predvodio Maverickse do pobjede.

Clippersi niti u ovom susretu nisu imali na raspolaganju Sergea Ibaku što je otvorilo Ivici Zupcu priliku za većom minutažom. Zubac je to iskoristio, odradio je 35 minuta i ubacio 14 poena (7/9 za dva) uz sedam skokova, tri osvojene lopte i dvije asistencije.