HRK Međugorje – RK Jajce 31:34

U subotu  je u Čitluku odigrana rukometna utakmica Prve lige FBiH – skupina Jug između HRK Međugorje i RK Jajce. Gostujuća momčad na kraju uzbudljive utakmice slavila je pobjedu 34:31.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 14:15 za momčad iz Jajca, a minimalnu prednost iz prvog poluvremena Jajce je do kraja utakmice povećalo na tri pogotka prednosti.

Momčad Međugorja imala je nekoliko prilika u uzbudljivoj završnici doći do prednosti, no mlada momčad trenera Ćavara nije uspjela preokrenuti rezultati i na kraju je poražena. Najefikasniji strijelci s po osam postignutih pogodaka u HRK Međugorje bili su Marijan Šaravanja i Gabrijel Šunjić, dok je Amar Agić za RK Jajce postigao deset pogodaka, a njegov suigrač Belmin Hajder devet, te su ova dvojica rukometaša bili najbolji strijelci svoje momčadi.

HRK Međugorje: Krasić, L. Šego, Tadić, Stojić, Barbarić, I. Šego 4, Matijević 6, Šaravanja 8, Pehar 3, Šunjić 8, Knezović, Pervan 1, Dugandžić 1, Prusina, Pavlović. Trener: Dragan Ćavar.

RK Jajce: A. Keljaljić, T. Agić, As. Agić 5, B. Hajder 9, I. Keljaljić, Papić, Radić, Bungić, Juradžija 4, Crnoja, E. Hajder, Mesić 3, Štrkalj 3, Am. Agić 10. Trener: Rešad Agić.