Ivan Gagro

Atletičar Ivan Gagro sportaš je a najviše dosege. Nekada smo ga zvali najbržim dječakom Hrvatske, a sada ovaj mladić ruši rekorde u disciplini skok u dalj.

Sedamnaestogodišnji Gagro u svojoj bogatoj sportskoj karijeri je osvajao državna prvenstva, međunarodna natjecanja, rušio osobne rekorde i postao jedan od najperspektivnijih atletičara u Hrvatskoj.

U lipnju 2011. godine je u Osijeku na četveromeču između Hrvatske, Mađarske, Slovenije i Česke zauzeo treće mjesto, kao najmlađi natjecatelj. Iako samozatajan, ovaj momak najbolje govori svojim rezultatima na atletskoj stazi, a to su srebro s mlađeg seniorskog prvenstva Hrvatske, srebro na mitingu prijateljska u Sarajevu, zlato s Državnog prvenstva Hrvatske u Puli, rušenje osobnog rekorda na Mitingu koji nosi ime po njegovom pokojnom ocu.

U 2012. godini Gagro je obranio naslov prvaka Hrvatske, osvojio srebro na igrama Aple-Jadran koje su održane u austrijskom Hartbergu a kruna polugodišnje sezone bila je titula juniorskog prvaka Balkana.