Luka Juričić briljira u dresu Šibenika

Šest od šest! Skor je to nogometaša Šibenika nakon dva uvodna kola nove sezone. Upisali su ove nedjelje prvu gostujuću pobjedu i to kod glavnog konkurenta za ulazak u viši rang. Slavili su narančasti s 1:0 golom Luke Juričića u ranoj fazi utakmice, u šestoj minuti.

Otvaranje nije moglo biti bolje za momčad Krunoslava Rendulića, jedan prekid donio im je, pokazat će se kasnije, vrijednu pobjedu. Kukec je nabacio s desne strane, u kaznenom se prostoru najbolje snalazi napadač Juričić koji loptu šalje iza leđa domaćeg vratara.

Prvijenac je to napadača pristiglog ovog ljeta u službenim utakmicama. Postigao je nedugo zatim Juričić i drugi gol u Rudešu, no, suci su ga poništili označivši zaleđe. Bili su šibenski nogometaši bolji u prvom dijelu, a na odmor su otišli s jednim golom prednosti.

U nastavku mreže su mirovale, iako je prilika bilo. U samoj završnici bilo je opasno u šibenskom kaznenom prostoru, no, sve su to riješili igrači u narančastom, sačuvali su pobjedu i s tri vrijedna boda u džepu vraćaju se sretni kući.Odličan ulazak u prvenstvo, dvije pobjede u dvije odigrane utakmice. Uz Croatiju, Šibenik je jedina momčad s maksimalnim učinkom u dosadašnjem dijelu II. HNL.

Luka je proglašen i najboljim igračem utakmice.