Marin Čilić glatko poražen u prvom nastupu nakon prekida sezone

Marin Čilić nije dobro krenuo u New Yorku, glatko je poražen od mladog Kanađanina Denisa Šapovalova koji je odnio pobjedu u dva seta.

Šapovalov je tako treći put zaredom svladao Čilića u međusobnim dvobojima, a ove godine susreli su se već u Marseilleu i taj meč je također otišao na stranu Kanađanina.

Ovdje je Marin odigrao dosta skromno iako je prvi došao do prilike kada je kod 2:2 imao break loptu, a nakon što je nije iskoristio, već u sljedećem gemu izgubio je servis i u konačnici i set sa 6:3.

U drugom setu nije imao nikakve šanse. Na servisu Šapovalova jednom je uspio doći do 0:30 i to je bilo najviše što je uspio zaprijetiti, bolje od toga nije mogao.

Kanađanin je uspješno dovršio posao i u konačnici slavio s dva puta po 6:3.

Kako je ispala i Donna Vekić u ženskom dijelu turnira, ostao ej samo Borna Ćorić u igri u singlu, a njega večeras očekuje dvoboj protiv Davida Goffina.