MNK Brotnjo – MNK Seljak 6:4

Premda je utakmica 4. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Brotnjo i MNK Seljak počela izuzetno loše za Brotnjo malonogometaši Brotnja ipak su smogli snage za novu pobjedu. Naime, nakon sedam minuta igre u Čitluku gosti iz Livna imali su tri gola prednosti, no Brotnjo je do kraja utakmice uspjelo preokrenuti rezultat i slaviti treću pobjedu u novoj sezoni.

Nikola Ivković i Ante Semren pogađali su mrežu Brotnja u prvih pet minuta a na za domaćine neugodnih 0:3 povisio je Ivan Krišto u 7. minuti. Pet minuta prije kraja poluvremena Vedran Marić smanjio je na 1:3, ali tri gola prednosti Seljaku pogotkom u 17. minuti ponovno je donio Ivan Krišto.

U istoj minuti pogodak je postigao i Mirko Hrkać, nakon čega je uslijedila fantastična igra Brotnja. Do kraja poluvremena golovima Vedrana Marića i Ante Galića Brotnjo je poravnalo rezultat na 4:4, a pobjedu Brotnju u nastavku donijeli su Kristijan Pantić i Vedran Marić.

Sredinom drugog poluvremena Pantić je pogodio za prvo vodstvo Brotnja na utakmici, a četiri minute prija kraja utakmice Marić je kompletirao hat-trick.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Galić, Čilić, Hrkać, Marić, I. Miloš, Prusina, Pantić, S. Dujmović, Jerković, Čolak, J. Miloš, Kozarić, Vlaho.

MNK Seljak: Vidović, Ivković, Moras, Semren, Maleta, Krolo, Madžar, Brčić, Crnjak, I. Krišto, Mihaljević, Krišto.