Primorac izvrstan na startu Lige za prvaka

Košarkaši Tajfuna na startu Lige za prvaka pobijedili su uvijek neugodne susjede Zlatorog iz Laškog. Prvu četvrtinu Šentjurčani su igrali sjajno i došli do velike prednosti od 16 poena razlike (25:9). U drugoj i trećoj četvrtini gosti su se pribrali i napravili veliki preokret, pa su na ulazu u zadnju dionicu susreta imali 11 koševa prednosti. U zadnjoj četvrtini Tajfun radi nevjerojatan preokret i na krilima Primorca, Pelca i Držića smanjuje rezultat na 5 razlike minutu prije kraja. Tek tada počinje prava drama, Sebič krade loptu a Lapornik radi namjeran faul 36 sekundi prije kraja. Sebič pogađa oba slobodna bacanja a Držić tricu za produžetak. U pet minuta produžetka domaći ponovno vode ali 17 sekundi prije kraja gosti se vraćaju i poravnavaju na 91:91. U zadnjem napadu Držić preuzima odgovornost i tricom donosi veliko slavlje domaćim navijačima. Kod Tajfuna istakli su se Držić (21 poen) i Primorac sa 13 poena i 8 skokova.