Šamanić i Zubac opet igrali i zabijali, Spursi i Clippersi izgubili

Nakon sjajne i vrlo tijesne pobjede nad Denver Nuggetsima, Los Angeles Clippersi upisali su prvi poraz u drugoj utakmici svoje predsezone. Od Clippersa su sa 113:98 bolji bili Sacramento Kingsi.

Za Clipperse su u manjem dijelu utakmice zaigrale zvijezde poput Paula Georgea, Nicka Batuma i Ivice Zupca, ali su glavni teret i minutažu ponijeli oni s ruba rostera pa su Kingsi predvođeni De’Aaronom Foxom sigurno slavili.

Fox je kod Kingsa ubacio 23 poena za 22 i pol minute, dok je kod Clippersa s 20 najbolji bio Boston. Zubac je na terenu proveo 14 i pol minuta, a za to vrijeme je iz igre gađao 2/4 uz 3/4 bacanja za sedam poena i četiri skoka.

Spursi Luke Šamanića poraženi su na gostovanju u Detroitu, Pistonsi su bili bolji sa 115:105. Jerami Grant i Josh Jackson s 19, odnosno 16 poena vodili su Pistonse, dok je kod Spursa Keldon Johnson ubacio 18.

Šamanić je igrao tek nešto manje od pet minuta, ali je minutažu iskoristio vrlo dobro te je stigao uzeti pet šuteva i pogoditi tri za šest poena te po skok i asistenciju.

Kod Phoenixa cijelu sezonu nema Darija Šarića, ali su Sunsi sa 117:105 svladali Lakerse, dok je Utah bez Bojana Bogdanovića poražena od Dallasa sa 111:101.