Uspješan nastup atletičara Brotnja

Atletičari Brotnja uspješni su bili protekli vikend na državnom prvenstvu BIH za mlađe juniore/ke i na međunarodnom mitingu u Splitu.

Na Državnom prvenstvu koje je ujedno bilo izborno prvenstvo za Balkanske igre koje će se održati 15. svibnja u Bugarskoj, atletičarke su osvojile četiri medalje.

Marija Ivanković postala je državna prvakinja BiH u troskoku i srebrna u skoku u dalj. Gabrijela Soldo bila je druga u troskoku, a Ivana Prga treća na trci 400m prepone.

Na Uskrsnom mitingu u Splitu prva mjesta osvojili Ivan Gagro junior – skok u dalj, Josipa Dragičević kadetkinja – skok u dalj i 100m, Luka Ćurkovicć limač – skok u dalj.

Druga mjesta su osvojili Klara Zovko kadetkinja – skok u vis, Ante Gagro mlađi kadet – Vortex i Luka Ćurkovic limač – 60m a treće mjesto Anamarija Ivanković kadetkinja – kugla.