Uvjerljiva pobjeda rukometaša Međugorja

U nastavak proljetnog dijela Prve rukometne lige Federacije BiH – grupa Jug rukometaši Međugorja na domaćem su parketu svladali RK Sloga iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja rezultatom 23:18. Domaći rukometaši dobro su ušli u utakmici i na samom početku došli do vodstva, koje kasnije u susretu nije ni u jednom trenutku došlo u pitanje.

Tomislav Šimović, Boris Miletić i Dinko Dodig odlično su otvorili utakmicu i iz četiri kontre postigli četiri pogotka. Šimović i Dodig pogađali su po jedan put, dok je Miletić pogotkom završio dvije kontre. Tako da su Međugorčani već u ranoj fazi došli do prednosti 4:1. U nastavku prvog poluvremena domaći rukometaši su imali i prednost od pet pogodaka, ali je poluvrijeme završilo rezultatom 13:9.

Dobar posao iz prvog poluvremena rukometaši Međugorja nastavili su i u nastavku, a serijom pogodaka sredinom drugog poluvremena Miletić je povećao prednost Međugorja na 18:11. Dobroj igri svih igrača Međugorja tu nije bio kraj, uz nekoliko dobrih obrana vratara Križanovića, domaći rukometaši u nekoliko navrata su imali i po devet pogodaka prednosti.

No do kraja susreta Sloga je uspjela ublažiti poraz, pa je tako Idrizović postavio konačnih 23:18.

HRK Međugorje: Kikaš, Dodig 3, Prusina 5, Miletić 6, T. Šimović 5, Mijatović 2, S. Šimović 1, Duganžić, Bencun, Soldo, Križanović, Ostojić, Stipanović 1, Barbarić, Marinčić, Ostojić.

RK Sloga: Seferović, Imamović, Batinić 1, Karlić, Softić 2. Grabovac 2, Idrizović 1, Omeragić, Karahodžić 5, Dedić 4, Gozić, Hozić, Behlo 3, Demirović, Bostan.