Željezničar 2011 osvojio bodove na gostovanju u Čitluku

Danas je u Čitluku odigrana utakmica 4. kola Prve ženske nogometne lige FBiH u kojoj je ŽNK Željezničar 2011 svladao ŽNK Brotnjo 3:1.

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, Janja Milićević lijepo je naciljala i pogodila mrežu gošći za vodstvo Brotnja u 54. minuti, no gošće iz Bosanske Krupe do kraja utakmice kreirale su rezultatski preokret.

Semira Goretić pola sata prije kraja utakmice postigla je pogodak za izjednačenje, dok je u 87. i 90. minuti Silvija Sekačić pobjegla obrani Brotnja i postigla dva pogotka za slavlje Željezničara.

ŽNK Brotnjo nakon današnje utakmice ima jednu pobjedu i dva poraza, a nogometašice iz Bosanke Krupe u dosadašnjem dijelu prvenstva upisale su dvije pobjede i dva poraza.

ŽNK Brotnjo: Hrkać, Grgurić, Milićević, Pervan (od 72. A. Miletić), M. Barbarić, N. Barbarić, Miletić, Doko, Vlaho (od 45. Mioč), Grubeša, Ramić.

ŽNK Željezničar 2011: Cerić, Balčinović, Sekačić, Abazović, Stipić, Goretić, Suljić, Jusić (od 90. Mušeljić), Hrnčić, Zulić, Muratović.