Anna i Luka Ćurković briljirali na prvenstvu Hrvatske

Proteklog vikenda 15. i 16. lipnja u Splitu organizacijom Atletskog Sportskog Kluba ASK, održano je Državno prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje te mlađe kadete i mlađe kadetkinje. Na najmasovnijem natjecanju gdje je nastupilo preko tisuću djece iz 44 atletska kluba iz cijele Hrvatske, nastupili su i atletičari atletskog kluba Brotnjo. Naši članovi bili su odlični i osvojili novih 6 državnih medalja. Luka Ćurković postao je državni prvak u skoku u Dalj i viceprvak na 60m u kategoriji kadeta. Anna Ćurković je postala dvostruka državna prvakinja za mlađe kadetkinje u štafetama 4x60m i 4x200m, Anna je još postala i viceprvakinja Hrvatske u skoku u Dalj. Šestu medalju za naš klub osvojila je Petra Pavlović za kadetkinje u štafeti 4x300m. Naši atletičari nastupili su za ASK iz Splita gdje su ukupno osvojili 20 medalja na ovome državnom prvenstvu.