Brotnjo i Kamešnica podijelili bodove

Nogometaši Brotnja na svojim su Barama proteklog vikenda odigrali neriješeno 2:2 s Kamešnicom. U utakmici 10. kola Druge lige FBiH – skupina Jug Brotnjo je dva puta imalo prednost, ali su gosti oba puta uspjeli izjednačiti.

Domaću momčad u vodstvo je pred kraj prvog poluvremena doveo Petar Milićević, a već početkom nastavka rezultat je poravnao Matej Stanić. U 69. minuti Marko Čuljak nastavio je tresti mreže protivnika Brotnja svojim jedanaestim pogotkom iz sedam utakmica, ali sedam minuta kasnije Stanić je postigao drugi pogodak za konačnih 2:2 i podjelu bodova.

HNK Brotnjo: D. Milićević, Skoko, Džidić, Crnjac, Raspudić, P. Milićević, Čuljak, Ereiz, Juričić (od 67. Jurić), Babić, Prskalo. Trener: Matej Rozić.

NK Kamešnica: Mihaljević, Čeko (od 90. Mandić), Drinjak, Letica, Jozić, Stipić (od 78. Mioč), P. Čeko, Omazić, Petrović (od 85. Škaro), Stanić, Šimunac (od 90. Milardović). Trener: Ivan Vukadin.