Brotnjo nadigralo Salines i doznalo protivnika u play outu

Dobru utakmicu odigrali su sinoć igrači MNK Brotnjo i u posljednjem kolu regularnog dijela sezone svladali u Čitluku FC Salines rezultatom 6:4. Nakon odigranih svih utakmica regularnog dijela sezone Brotnjo je doznalo protivnika u play outu, a to će biti posljednjeplasirani Doboj. Kao sedmoplasirana momčad Premijer futsal lige BiH, Brotnjo će u borbi za ostanak imati prednost domaćeg terena.

Sinoćnja utakmica počela je fantastično za Brotnjo jer je već u prvom napadu domaću momčad u vodstvo doveo Mateo Topić, dok je u 7. minuti na 2:0 povisio Tomislav Vučić. Nakon lošeg otvaranja utakmice Salines je povezao redove i odgovorio pogocima Admira Čorhodžića, Benjamina Smajića i Ahmeda Kadića pa je nakon četrnaest minuta igre gostujuća momčad bila u prednosti.

Pogodak za izjednačenje postigao je Dario Penava, dok je pogodak za novo vodstvo gostiju postigao Miloš Radjuković, a pred kraj prvog poluvremena Brotnjo je došlo do izjednačenja pogotkom Tomislava Vučića.

Momčad trenera Kristijana Vučića u drugom je poluvremenu riješila utakmicu u svoju korist nakon lijepog pogotka Petra Milićevića i pogotka za hat – trick Tomislava Vučića.

MNK Brotnjo: M. Vučić, Bošnjak, Penava, P. Milićević, Topić, A. Dujmović, Ćorić, Stojić, T. Vučić, S. Dujmović, Prusina, Odak, Ž. Milićević.

FC Salines: Hasančević, Kadić, Imširović, Pecić, Čorhodžić, Divković, Mujabašić, Radujković, Mujić, Isanović, Kuzmić, Smajić, Avdić, Todorić.