Međugorje u polufinalu pobijedilo Turčinoviće, večeras brani titulu prvaka Hercegovine!

Malonogometaši MZ Međugorje, branitelji naslova prvaka, plasirali su se u finale Lige Hercegovine. Međugorčani su se u finale plasirali pobijedivši Turčinoviće u polufinalu 5:2. Protivnik Međugorja u današnjem finalu Lige Hercegovine bit će momčad Rudnika koja je finale izborila nakon boljeg izvođenja penala. Međugorje je odlično otvorilo polufinalni ogled s Širokobrijžanima i već na samom otvaranju utakmice došlo do prednosti. Strijelac prvog pogotka za Međugorje bio je Stanislav Vasilj, a već u 4. minuti Matej Čilić povisio je prednost Međugorja na 2:0.

Raspoloženi Stanislav Vasilj novi pogodak za Međugorje postiže u 14. minuti i postavlja konačni rezultat prvog poluvremena (3:0).

Dominacija Međugorja nastavila se i na početku drugog poluvremena, a nadmoć na terenu Međugorčani su okrunili u 26. minuti pogotkom za 4:0. Turčinovići su nakon četvrtog primljenog pogotka zaigrali s golmanom-igračem i počeli ozbiljnije prijetiti odličnom Anđelu Vasilju na vratima Međugorja.

Zahvaljujući otvorenijoj igri Turčinovići su uspjeli smanjiti zaostatak na 4:2. Strijelac oba pogotka za Širokobriježane bio je Mladen Bubalo, no Stanislav Vasilj i odlična momčad Međugorja Turčinovićima nisu dozvolili povratak u utakmicu. Tri minute prije kraja utakmice Stanislav Vasilj postigao je pogodak za hat-trick i postavio konačnih Međugorje – Turčinovići 5:2.

Finale Lige Hercegovine na rasporedu je danas u 21 sat, a suparnik Međugorja bit će Rudnik koji je u polufinalu svladao Grab nakon boljeg izvođenja penala. Međugorje i Rudnik već su se sastali u 2. kolu skupine „A” a taj ogled je završio neriješeno 1:1.