Brotnjo održalo „predavanje“ studentima

Malonogometaši Brotnja u posljednjoj pripremnoj utakmici pred početak Prve malonogometne lige FBiH odmjerili su snage sa MNK Student iz Mostara i slavili12:1. Provjera protiv novooformljenog drugoligaša za Brotnjo je prošla odlično i Čitlučani s mnogo optimizma očekuju utakmicu prvog kola protiv Karake u Mostaru, koja će se odigrati ovog vikenda.

Pogotkom u 6. minuti Brotnjo je u vodstvo doveo kapetan Tomislav Bevanda, dok je Damir Barbarić u 12. minuti pogodio za izjednačenje. Minutu kasnije Brotnjo je ponovno u prednosti, a strijelac je Vedran Marić. Do kraja prvog poluvremena mrežu studenata pogađali su Bevanda i Kristijan Pantić, tako da je poluvrijeme završilo rezultatom 4:1.

Prvi pogodak u nastavku postigao je Goran Badalić, nakon čega je odlični Tomislav Bevanda u svega tri minute postigao tri pogotka. Bevandin gol u 25. minuti bio je Tomislavov ukupno gledano peti pogodak na utakmici, a nakon pet minuta igre u nastavku Brotnjo je vodilo 8:1.

Do kraja utakmice pogotke za Brotnjo postigli su i Matej Čilić, Vedran Marić, Marin Šunjić i Patrik Jerković.

MNK Brotnjo: Galić, A. Dujmović, Krstović, Bevanda, Šunjić, Čilić, Pavlović, Marić, Badalić, Pantić, S. Dujmović, Jerković. Trener: Mario Prskalo – Unana.

MNK Student: Krolo, Žulj, Ćorluka, Babić, Galić, Barbarić, Bodulušić, Palac, Musa. Predstavnik kluba: Mladen Čović.